Privatumo Politika

"Švaros kampelis" gerbia,saugoja ir gina jūsų privatumą .

Mūsų privatumo taisyklės yra laikyti visą informaciją apie pirkėją konfidencialia.

Kokią informaciją apie jus gauname? Lankydamiesi mūsų puslapyje mes matome kokią interneto naršyklę naudojate;  kada apsilankote mūsų puslapyje. Šią informacija mes naudojame siekdami pagerinti mūsų puslapio turinį ir išdėstymą.

Informacijos panaudojimas. Registruodamiesi mūsų puslapyje mes gauname informaciją apie jus. Tai gali būti jūsų vardas, įmonės pavadinimas, el.paštas, tel,numeris ir adresas. Šią informaciją apie jus mes naudojame tik tuo tikslu, kad žinotume kas užsakė prekę mūsų puslapyje ir kad žinotume kam išsiųsti prekę arba pranešti informaciją apie jūsų užsakymą ar naujienas.

Jūs bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis,pranešdami apie tai el. paštu:[email protected] susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius savo asmens duomenis arba pareikalauti juos ištrinti visam laikui.

Švaros kampelis atitinka GDPR reikalavimus. Visus duomenų privatumo nustatymus ir pakeitimus galite atlikti patys, juos rasite savo sukurtoje paskyroje tokius kaip:

*Vardas,Pavardė,įmonės pavadinimas

*telefonas

*adresas

*el.paštas

Taip pat galite atnaujinti,pakeisti savo asmens duomenis prisijungus prie savo paskyros.

Galite paprašyti ištrinti jūsų asmeninius duomenis. (Pastaba: po duomenų ištrynimo jūs prarasite galimybę prisijungti prie parduotuvės ar matyti savo užsakymų istoriją, bei visą informaciją susijusią su jumis kuri bus ištrinta) 

Asmeninę informaciją perkant prekes šioje elektroninėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Ši elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.
 

Pirkėjas šioje el.parduotuvėje gali registruotis. Atlikdamas registraciją - pirkėjas privalo užpildyti registracijos formą. Pirkėjas sutinka registracijos formoje pateikti teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie save, atsakydamas į klausimus, kurie pateikiami registracijos formoje. Taip pat pirkėjas įsipareigoja šią informaciją, jei ji pasikeičia - atnaujinti. Jei pirkėjas pateikia neteisingą informaciją - elektroninė parduotuvė turi teisę sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registravimą ir atsisakyti pirkėjui teikti savo paslaugas.