Grąžinimo sąlygos

Prekių garantijos ir gražinimo sąlygos

 

Įsigytų prekių www.svaroskampelis.lt e-parduotuvėje grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. Birželio 11d. nutariumu Nr. 697 dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo tasisyklėmis bei Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001m. Rugpjūčio 17d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis. 

 

Prekes grąžinimo išlaidas apmoka prekės Pirkėjas.

 

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas.  

Daiktas turi būti grąžinamas toje pačioje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus. 

 

Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pirkėjas įsipareigoja apie tai informuoti Pardavėją per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo. Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

 

Atsiimant prekę, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente.